Automüük

BMW 525 Shadowline 2.0 160kW

Sõiduki liik

Sõiduauto

Keretüüp

Universaal

Esmane registreerimine

08/2014

Mootor

2.0 (160 kW)

Kütus

Diisel

Läbisõidumõõdiku näit

164071km · hooldusraamat

Vedav sild

Tagavedu

Käigukast

Automaat

Värvus

Must met. (Black-sapphire)

Reg number

984PSJ

VIN-kood

WBA5J71000D699792

Mugavusvarustus

Salong

Turvavarustus

Tuled

Rehvid ja veljed

BMW 5-seeriaga on tegu stiilse ja sportliku luksusautoga, mis pakub nauditavat sõidukogemust. Antud mudel on varustatud 2,0 liitrise 160kW mootoriga ning omab mitmeid modernseid mugavus ja abistavaid funktsioone, mis muudavad antud sõiduki heaks valikuks inimesele, kes otsivad esmaklassilist autot.

Antud rohke varustusega BMW puhul pakub stiili ning elegantsust Black-Sapphire metallik värv, kus tavapärased kroomdetailid sulanduvad kerega ühte tänu High-Gloss Shadowline paketile. Antud paketi raames on välised kroomdetailid asendatud tumedate detailidega. Lisaks kere madalale asetusele ja aerodünaamilisele kujule toob Shadowline pakett hästi välja 5-seeria agressiivsema välimuse oma konkurentide kõrval.

Salongi puhul pakub mugavaid sõiduelamusi elektriline ja mäludega Dakota/zimt-braun kvaliteetne nahksisu, mis sobib ideaalselt kokku antud sõiduki kere värvusega. Lisaks eelnevale muudab salongi ruumikaks ja avaraks klaaskatus koos elektrilise luugiga. Nauditava heli toob kõrva Bang & Olufsen helisüsteem.

Mootori kohapealt on antud sõiduk varustatud 2,0-liitrise turbomootoriga, mis arendab 160kW ja on piisav igaks olukorraks. Hoolimata kõrgest võimsusest suudab eelmainitud mootor säilitada madala, keskmiselt 5,1l/100km, kütusekulu.

Sõiduk on väga heas korras ning omab täieliku hooldusajalugu. Viimane hooldus teostatud 10.11.2022 läbisõidul 163741km.

Võta meiega ühendust