Meist

BCS Auto OÜ tegeleb autode pikaajalise rendi, automüügi ja autoteenindusega alates aastast 2007. Tänaseks oleme kasvatanud oma rendiautode pargi 90-ne sõidukini ning igal aastal müüme orienteeruvalt 150 kasutatud sõidukit.

Samal ajal oleme võimelised pakkuma kõrgel tasemel autode hooldus- ja remonditeenust, diagnostikat ning oleme valmis lahendama ka pisemaid muresid, mille jaoks teinekord margiesindused aega ei leia.

MeelisOleme juba neli aastat kasutanud oma ettevõtte autovajaduste lahendamiseks BCS Auto renditeenust. Nende teenus on väga paindlik. Autod on kiirelt saadaval ja pikaajalisel rendil on hinnad väga soodsad. Lisaks peavad nad kokkulepetest kinni ja on täpsed.

Meelis Surva, Nordecon AS autopargi juht

BCS Auto OÜ põhisõnumiks on, et täna on lihtsam sõiduk rentida, kui võtta panga ees pikaajaline kohustus sõidukit liisides. Oma kogemustele tuginedes aitame teha parima valiku auto, selle lisavarustuse ja tingimuste osas. Meie pikaajalise autorendi teenus sisaldab kõiki sõiduki jaoks vajalikke teenuseid. Kliendil tuleb vaid käia tankimas. Kõik ülejäänu on võimalik saada BCS Auto poolt juba rendi hinna sisse.

Lisaks on võimalik paigaldada meie juures sõidukitele kõikvõimalikku lisavarustust. Meie ettevõtte peamisteks võtmesõna-deks on paindlikkus, kiirus ja tugev kliendile orienteeritus ning pakume seda kõike soodsa hinnaga.

Seatud eesmärgid on toonud ka BCS Auto OÜ-le tunnustust ning meid on hinnatud Äripäeva gaselli Top-i vääriliseks aastal 2015 kui edukas Eesti ettevõte. Lisaks on hinnanud Krediidiinfo meid aastal 2013 reitingu punktiga (A).

AapoOma töös hindan eelkõige loominguvabadust ja vabadust vajan ka autoasjanduses, seepärast olen juba neljandat aastat BCS Auto OÜ klient.

Aapo Pukk, Kunstnik

Kui Teil tekkis meie teenuste vastu huvi või tekkis lisaküsimusi, võtke julgelt ühendust meie autorendi projektijuhiga:

Kontakt

BCS Auto (Baltic Car Solutions) on paindlik, soodne ja parimaid rendilahendusi- ning võimalusi pakkuv ettevõte. Meie eksperdid on lisaks autorendile ja müügile Sinu teenistuses ka hoolduse ja remondi küsimustes. Oled alati oodatud!

Autode rent ja müük

Vahur Randveer
Tel: +372 514 6000
E-post: vahur@bcsauto.ee

BCS Auto OÜ
Türi tn 6, 11313, Tallinn
Tel/fax: +372 684 4800
E-post: info@bcsauto.ee

Autopargi haldur

Rene-Evert Randveer
Tel: +372 53 03 3444
E-post: rene@bcsauto.ee

BCS Auto OÜ
Türi tn 6, 11313, Tallinn
Tel/fax: +372 684 4800
E-post: info@bcsauto.ee

Autoteenindus

Tauri Maalt
Tel: +372 51 61 600
E-post: tauri@bcsauto.ee

BCS Autoteenindus OÜ
Türi tn 6, 11313, Tallinn
Tel/fax: +372 684 4800
E-post: info@bcsauto.ee