Meeskond

Vahur Randveer

Rene-Evert Randveer

Tauri Maalt

Lihtsus

BCS Auto OÜ põhisõnumiks on, et täna on lihtsam sõiduk rentida, kui võtta panga ees pikaajaline kohustus sõidukit liisides. Oma kogemustele tuginedes aitame teha parima valiku auto, selle lisavarustuse ja tingimuste osas.

Paindlikkus

Meie ettevõtte peamisteks võtmesõna-deks on paindlikkus, kiirus ja tugev kliendile orienteeritus ning pakume seda kõike soodsa hinnaga.

Previous slide
Next slide

12 aastat tegutsemist

BCS Auto OÜ tegeleb autode pikaajalise rendi, automüügi ja autoteenindusega alates aastast 2007. Tänaseks oleme kasvatanud oma rendiautode pargi 90-ne sõidukini ning igal aastal müüme orienteeruvalt 150 kasutatud sõidukit.

Meie pikaajalise autorendi teenus sisaldab kõiki sõiduki jaoks vajalikke teenuseid. Kliendil tuleb vaid käia tankimas. Kõik ülejäänu on võimalik saada BCS Auto poolt juba rendi hinna sisse. Lisaks on võimalik paigaldada meie juures sõidukitele kõikvõimalikku lisavarustust.

Kõrgete püüdlustega

Oleme võimelised pakkuma kõrgel tasemel autode hooldus- ja remonditeenust, diagnostikat ning oleme valmis lahendama ka pisemaid muresid, mille jaoks teinekord margiesindused aega ei leia.

Seatud eesmärgid on toonud ka BCS Auto OÜ-le tunnustust ning meid on hinnatud Äripäeva gaselli Top-i vääriliseks aastal 2015 kui edukas Eesti ettevõte. Lisaks on hinnanud Krediidiinfo meid aastal 2013 reitingu punktiga (A).

Küsi konkreetset pakkumist!

Või kirjuta meile! Vastame koheselt.