You are currently viewing Millistes olukordades on täisteenusliising ideaalne Sinu ettevõttele?

Millistes olukordades on täisteenusliising ideaalne Sinu ettevõttele?

Kas oled mõelnud võtta ettevõttele auto kasutades täisteenusliisingut?

Täisteenusrendi kasutamine kogub Eesti ettevõtete seas aina hoogu. Tegu on lahendusega, mis säästab firma omanikele aega ja raha. Pealegi pakub täisteenusrent paindlikkust, millega harilikud liisingumudelid võistelda ei suuda.

Küll aga leidub situatsioone, kus täisteenusliising pakub konkurentsitult efektiivseimat sammu firmale sõiduauto hankimiseks.

Järgnevalt vaatamegi lähemalt, millistes olukordades on täisteenusliising lausa ideaalne valik sinu ettevõttele.


#1: Sinu firmal on vaja suuremat autoparki omada

Kas sinu autopark vajab vähemalt 4-5 sõidukit? Sel juhul lõikad eriti suurt kasu. Mida suurem autode arv, seda sügavamat väärtust saavad ettevõtte omanikud sujuvast asjaajamisest ja sõidukite jooksvast haldamisest.


#2: Sa oled alustav ettevõtja

Alustavatele ettevõtjatele sobib täisteenusliising eriti hästi. Põhjus peitub madalates stardikuludes. Erinevalt klassikalisest liisingust ei ole vajalik vähemalt BCS Auto kaudu muretseda sissemaksu ega lepingutasu pärast.

Pealegi on värskel ettevõtjal palju muid väljakutseid, mis vajavad tähelepanu ja keskendumist. Jättes autodega seotud mured täisteenusliisingu pakkuja kanda, saad rahulikult tegeleda teemadega, mis on ettevõtte kasvufaasis kõige tähtsamad.


#3: Soovid võimalikult suurt ajalist võitu

Nii alustavad kui kogenud ettevõtjad väärtustavad aega. See on üks olulisemaid ressursse, mistõttu on selle kasutamisega seotud küsimused kriitilise tähtsusega. Täisteenusliisingu valimine annab sulle kõvasti aega juurde, mis muidu kuluks muuhulgas järgnevate teemade peale:

  • Kindlustuse leidmine ja lepingute sõlmimine.
  • Jooksvate kindlustuse ja tehnoülevaatustega seotud tähtaegade jälgimine.
  • Tehnoülevaatuses ja vajalikes remontides käimine.
Mercedese lauakell

#4: Eelistad turu kõige paindlikumat lahendust

Paindlikkus mängib tänasel päeval erinevate teenuste juures aina olulisemat rolli. Täisteenusrent pole siinkohal sugugi erand. Kui soovid tavapärase liisinguga kõrvutades märkimisväärselt paindlikemaid tingimusi, siis tasub ettevõttele sõiduk hankida täisteenusrenti kasutades.

Sõrmed lepingupaberil pastakas käes

Seejuures võid alati kindel olla, et lepingu varasem ülesütlemine ei too kaasa ränki leppetrahve ja muid probleeme. Vaatamata sellele tasub enne lepingu allkirjastamist tutvuda kõikide kaasnevate tingimustega.


#5: Naudid täiendavaid mugavusi

Kas eelistad kogeda kõrgeima tasemega teenust?
Kui jah, siis täisteenusrent ei tohiks kunagi alt vedada. Nimelt tuleb parimate pakkujate igakuiste pakettidega kaasa küllaga boonuseid, mis on kõik hinna sees.
Muuhulgas saavad BCS Auto kliendid kasu lõigata järgnevatest mugavustest:

  • Korraline sõiduauto keemiline puhastus
  • Elektrooniliste sõidupäevikute võimalus
  • GPS positsioneerimine auto tööalaseks kasutuseks
  • Kütusekaart
  • Operatiivne suhtluskanal kõikvõimalike probleemide korral
  • Hooajaline rehvivahetus

Lõppsõna: Millal on täisteenusliising ideaalne Sinu ettevõttele?

Kui tundsid end ühe või mitme alapunkti all ära, siis tasub julgelt mõelda täisteenusrendi peale. Oleme BCS Autos alati valmis jõu ja nõuga kaasa mõtlema, et saaksid teha endale ja oma ettevõttele parima valiku.

Seega, võta huvi või küsimuste korral kohe ühendust helistades [+372] 684 4800 (tööpäeviti 09:00-18:00) või saates e-kirja aadressile info@bcsauto.ee.