You are currently viewing Kasutatud sõiduautod säästavad nii keskkonda kui raha

Kasutatud sõiduautod säästavad nii keskkonda kui raha

Kasutatud sõiduautod säästavad nii keskkonda kui raha

 

Kasutatud sõiduautod

Kui rattad all, siis on terve maailm valla! Mööda ilma ringi põrutada on vaieldamatult vahva. Teha seda oma autoga just siis, kui Sulle sobib, on veel eriti hea. Kasutatud sõiduautod on suurepärane viis oma igapäevaseid asjatoimetusi teha ning kodu- ja välismaad avastada.  Kasutatud sõiduautode populaarsus on väga stabiilne ja võiks öelda, et mingil määral see isegi vaikselt kasvab. Tutvume seekord kasutatud autode eelistega.

 

4 põhjust miks valida kasutatud sõiduautod:

1.Odavam rahakotile
Lisaks oma kodu ehk kinnisvara ostule, on auto võimalik et kõige kallim tehing, mille Sa oma elu jooksul teed. Kui Sulle meeldib oma finantse tasakaalukalt ja vastutustundlikult hallata, siis on kasutatud sõiduautod õige valik!Räägitakse, et tutt-uus auto kaotab osa oma väärtusest (ca 20 protsenti) peale seda, kui see peale ostu sooritamist poe parklast välja sõidab. Lisaks kaotab see 10 protsenti esimese kasutusaasta jooksul. Seega on kõige optimaalsem osta just üks aasta vana auto. Kuigi, tõsi, see ei ole väga tõenäoline, et turul leidub vaid aasta vanune kasutatud auto.

2. Väheneb ökoloogiline jalajälg.
Pea neljandik süsinikdioksiidi emissioonist, mida üks auto oma elutsükli jooksul eritab, juhtub sõiduki tootmisel ja esmasel transportimisel.Võiks isegi väita, et kasutatud sõiduautod on keskkonna jaoks paremad sõbrad, kui on seda hübriidautod. Sest hübriidautode niklist valmistatud patareid on keskkonnale tegelikult üsna kahjulikud.

3. Lai variatsioon, mille seast valida.
Kasutatud sõiduautod pakuvad Sulle meeletut valikut. Mitte vaid käesoleva aasta väljalaskeid, vaid ka kõikide eelnevate aastate autosid, marke ja nende mudeleid, mida ehk isegi enam ei toodeta.Disainitiimid lisavad iga uue väljalaske korral automudelile midagi, või võtavad maha. Kui Sulle meeldib mingi konkreetne automark ja mudel, kuid seda ei toodeta enam päris nii nagu Sulle meeldib, on suure tõenäosusega kellelegi garaažis just see, mida Sina otsid.

4. Huvitavad lood.
Iga kasutatud autoga tuleb kaasa ka selle põnev ajalugu. Osad autod on seigelnud väljakutset esitavatel offroad-teedel, mõni vuranud ringi vaid linnadžunglis. Sellest hoolimata on neil kõigil rääkida oma lood, mis lisavad iseloomu ja väärtust. Uuri eelmiselt omanikult järgi, kus sõiduk käinud on? Millistel teedel sõitnud? Millistes riikides rännanud? Ja seejärel lisa nimekirja ka enda eestulevad seiklused.

Kasutatud sõiduautod

NB! Tee kindlasti enne ostu sooritamist ulatuslikku eeltööd ja veendu, et Sinu väljavalitud kasutatud sõiduauto on ikka piisavalt heas korras.

Uuri järgi, millised on puudujäägid ja millele tuleks tähelepanu pöörata. Lase auto usaldusväärsel mehaanikul üle vaadata.
Tekkis huvi? Võta meiega ühendust!