You are currently viewing Sõiduk alustavale ettevõttele: pikaajaline autorent ehk miniliising

Sõiduk alustavale ettevõttele: pikaajaline autorent ehk miniliising

 

Kas oled alustav ettevõtja ja otsid endale autorendi või miniliisingu lahendust?

Alustav ettevõtja

Aina enam valivad Eesti ettevõtjad tavalise liisingu asemel pikaajalise autorendi. Põhjus on selles, et taoline lähenemine aitab säästa aega ja kaasnevaid kulusid kontrolli all hoida.

Auto tavapärase liisingu korral kaasneb pikaajalise autorendiga võrreldes tunduvalt rohkem komplikatsioone. Näiteks ei sisaldu enamjaolt liisingu kuumakses hoolduskulusid, ent täisteenusrendi puhul puudub selline mure täielikult.

 

Alustava ettevõtja ideaalne autovalik

Kui oled ärimaailmas alles esimesi samme tegemas, siis pead hoolikalt kõiki riske kaaluma. Loomulikult pole kellelgi võimalik selgeltnägija olla, ent sellegipoolest on võimalik suuremaid takistusi aegsasti ennetada.

Täisteenus rent säästab aega, vaeva ja raha

Üks neist sammudest puudutab küsimust: kuidas enda ettevõttele auto hangin? Siinkohal on selgelt näha, kuidas täisteenusrent maandab mitmeid rahalisi riske, kui seda kõrvutada harilike liisinguvormidega.

Pealegi pole täisteenusrendi puhul ainsateks kaalukeelteks rahalised aspektid. Seesuguse pikaajalise autorendi juures on teisigi plusse, millest saab juba esimeste nädalate ja kuude jooksul aimu. Eeskätt puudutavad need mugavust ja meelerahu.

Vaatamegi järgnevalt peamiseid põhjuseid, miks alustaval ettevõtjal tasuks valida täisteenusrent klassikalise liisinguteele mineku asemel:

1. Paindlikkus
Kas soovid sõidukit paindlikel tingimustel perioodi keskpaigas tagastada? Täisteenusrent on siinkohal tunduvalt sõbralikemate tingimustega. See vähendab kõvasti jooksvat stressi, mis võib alustaval ettevõtjal seoses täiendava kohustustega tekkida.

2. Täispakett
Hinnas sisaldub harilike liisingupakettidega võrreldes kõvasti rohkem võimalusi. Näiteks võid olla täiesti kindel, et täisteenusrendi korral sisalduvad nii hooldus kui rehvid koguhinnas. Tavalise liisingu korral sellised hüved puuduvad.

3. Madal hinnalävi
Ettevõtet rajades soovid viia esmased kulud miinimumini. Valides tavalise liisingu tekitad jõudsasti stardikulusid: tasuma pead lepingutasu ja sissemakse. Seevastu täisteenusrent on 0-eurose sissemakse ja lepingutasuga.

4. Lisaboonused
Pikaajaline täisteenusrent tuleb mitmete boonustega, mis absoluutselt ei kuulu harjumuspäraste liisingute lepingutesse. Näiteks BCS pikaajalise autorendi korral võid nautida 24/7 autoabi ja fikseeritud kindlustusmakset terve rendiperioodi vältel.

5. Partnerlus.
Alustav ettevõtja suunab sihi kasvu poole. Kui tekib vajadus täiendavate autode järgi, siis püsikontakti olemasolu täisteenusrenti pakkuva firma näol on hindamatu. Saad lisanduvaid autosid rentida ja kõiki sõidukitega seonduvaid küsimusi lahendada ühe ettevõtte kaudu. See säästab sulle aega ja raha.

Nagu eelnevatest lõikudest on näha, siis pakub täisteenusrent küllaga plusse alustavale ettevõttele. Korraga on vähem stressi, rahakulusid ja ajalist panust.
Kui sa oled alustav ettevõtja ja soovid keskenduda firma kasvule, siis soovitame teha ka auto hankimise osas valikuid, mis aitavad sul fookust säilitada kõige olulisemal.

 

Lõppsõna: miks sobib täisteenusrent suurepäraselt alustavale ettevõttele?

Pikaajaline autorent täisteenusrendi näol on kasvav trend kodumaisel turul.

Üha rohkem ettevõtteid otsustab tavapärase liisingu asemel hoopis täisteenusrendi kasuks.

Eriti magusaks lahenduseks võib täisteenusrent osutuda alustavatele ettevõtjatele.
Põhjused on lihtsad:

  • Stardikulud langevad täisteenusrendiga miinimumini.
  • Paindlikud auto tagastamise tingimused annavad lisakindlust.
  • Hinnas sisaldub baashooldus, rehvid ja 24/7 autoabi.
  • Täisteenusrendi koguperioodi kestel fikseeritud kindlustusmakse.