You are currently viewing Nõuandenurk: autorent Tallinnas

Nõuandenurk: autorent Tallinnas

Nõuandenurk: autorent Tallinnas

 

Kuidas valida parim autorendifirma?

Autovõtmed

Nõustud Sa väitega, et juba mõnda aega väheneb 90ndatel hoogu saanud deviisi “võidab see, kel on surres rohkem asju” populaarsus? Mõtteviisi automaailmasse kandmine tähendaks, et iga majapidamine ei pea omama mitut autot. Ja iga ettevõte ei pea aastast aastasse pidama ülal massiivset autorparki. Pikaajaline autorent pakub firmadele mugavat ning soodsat võimalust oma meeskonda vajalikus liikumises hoida. Vaatamegi seekordses postituses, mida pakub autorent Tallinnas ja kuidas valida parim autorendifirma.

Mida silmas pidada, kui teemaks kerkib autorent Tallinnas?

Säästa raha autorendiga

1. Alustuseks vaata, et autorendifirmal oleks hea maine. Seda saab lihtsal viisil teada internetis veidi ringi vaadates. Teadupärast jõuab hea, kuid ka negatiivne, info väga kiiresti internetiavarustesse. Konkurents Tallinnas on tihe ning silma tuleb paista nii oma toodete endi, kui ka klienditeeninduse kvaliteediga. Pikaajaline renditeenus tõstab brändi iseärasused eriti hästi esile, sest klient on teenusega kaua seotud.

2. Seejärel mõtle läbi, mis on Sinu vajadus ning soov. Eraisikuna see, kas Sul on vaja pigem linnasõidukit või maastikuautot? Kas plaanis on teha pikem ringreis või on tarvis teise linna sõita. Tihti spetsialiseeruvad autorendifirmad mingile konkreetsele suunale. Seda selleks, et teiste seast konkreetse orienteeritusega silma paista. Näiteks BCS Auto keskendub peaasjalikult pikale rendile, mis on sobiv pigem äriühingutele, kuid meie teenuste nimekirjas on ka lühiajaline autorent Tallinnas.

3. Hind sõltub näiteks sellest, kas tegemist on uute autode või juba mõnda aega kasutuses olnud sõidukitega. Samuti võib rendihind sõltuda sellest, mis ajaks autot tarvis on (nädala algus, keskpaik või lõpp), kui suure sõidukiga on tegemist ning millist lisavarustust Sul parasjagu tarvis on. Pikaajaline autorent firmadele sõltub ka sellest, kui pikaks perioodiks sõiduk renditakse.

4. Kindlustus on väga oluline pusletükk, sest see võib Sind õnnetuse korral päästa või hoopis vihma käest räästa alla lükata. Tutvu kindlasti kõigi lepingutingimustega enne, kui oma lõpliku jah-sõna annad. Pealinna autorendifirmade kindlustustingimused on enamjaolt küll üsna sarnased, kuid alati tasub see ekstra aeg võtta, et lepinguga hoolega tutvuda.

5. Väga oluline on ka klienditeeninduse tase. Siiras naeratus, 100-protsendiline abivalmidus ning hea suhtumine kindlustavad selle, et autorendi huviline tuleb ka järgmisel korral tagasi.

Klienditeeninduse olulisuse mõte läheb kokku ka esimese punktiga. Maine on tänapäevane valuuta, millelt plekkide eemaldamine on üsnagi keeruline (kui mitte võimatu) ülesanne.

NB! Väljatoodud nõuanded kehtivad nii lühi- kui pikaajalise rendi puhul. Oluline on detailselt läbi mõelda miks Sa autot rentida soovid, milleks sõidukit tarvis on ning teha enne ehk ka väike uurimustöö. Ning vajadusel nõu ja abi küsida.
Tekkis huvi ja soov veidi ringi kimada? Võta meiega ühendust!