Täisteenusrent

“Kiiremini, kõrgemale, kaugemale,” kõlab tuntud olümpiadeviis. Ütlus kirjeldab hästi ka tänast elulaadi, mis ei luba kellelgi meist niisama kergelt kätte võidetud loorberitele puhkama jääda. Kuna üldine tempo on kiire, lisab iga võidetud minut Sinu elule väärtust. Üheks oluliseks pusletükiks, mis seda kvaliteeti tõstab, on täisteenusrent. Selleks, et Sina saaksid pühenduda oma ärile, perele ja hobidele, hoolitseme meie selle eest, et Sul oleksid alati rattad all ning sõiduki eest oleks maksimaalselt hästi hea kantud.

Täisteenusrent tähendab, et kõik sõiduki kasutamisega seonduvad tegevused ja kulud on koondatud ühe teenuse ja kuumakse alla. Täisteenusrent on mugav, operatiivne ja usaldusväärne ning aitab Sinu rahaasjad kontrolli all hoida.

Täisteenusrent sobib suurepäraselt just äriklientidele. Enim saavad kasu ettevõtted, kelle autopark koosneb vähemalt neljast sõidukist.

NB! Täisteenusrendipaketti on võimalik lisada ka sõidukeid, mis on juba teiste liisingfirmade abil finantseeritavad.

Kuidas täisteenusrent toimib?

Protsess ise on järgmine: vastavalt Sinu soovidele ja vajadustele võtame automüüjatelt parimad võimalikud pakkumised, lisame valikusse mõned sobilikud alternatiivid ning aitame nõu ja jõuga lõpliku valiku tegemisel.

Ajame Sinu eest korda ka kõik rahaasjad, kindlustustegevused ja tüütud toimingud maanteeameti büroos ning aitame muude asjatoimetustega, mis võivad esile kerkida. Oleme Sinu kõrval alati olemas.Täisteenusrent

Meie lubadused Sulle:

 • Tegeleme nii auto hoolduse kui remondiga, organiseerime vajadusel asendusauto;
 • Aja- ning energiakulukas rehvivahetus on nüüdsest meie kohustus;
 • Hoiame silma peal kindlustuste ja tehnoülevaatuse kehtivuse tähtaegadel ning korraldame nende õigeaegse uuendamise;
 • Kindlustusjuhtumite puhul aitame Sul suhelda kindlustusseltsidega;
 • Terve firma autopargiga seonduvate asjatoimetuste eest vastutab vaid üks kindel kontaktisik, kes kõige vajaliku eest hoolt kannab.

6 põhjust miks valida täisteenusrent:

 

 • Vähem kohustusi. Täisteenusrendi maksed ei koorma lisanduva kohustusena firma bilanssi, sest kuumakseid kajastatakse ettevõtte kasumiaruandes tegevuskuludena. 
 • Rohkem aega. Meie professionaalne meeskond korraldab ära kõik auto kasutamisega seonduvad asjatoimetused: korraline hooldus ja remont, hooajaline rehvivahetus, kindlustuslepingute ning tehnoülevaatuse uuendamine. Organiseerime hoolduse või remondi ajaks asendusauto ning aitame Sind kindlustusjuhtumite käsitlemisel.
 • Muretu elu. GPS-positsioneerimine, elektroonilised sõidupäevikud ja kütusekaart ning korraline auto salongi keemiline puhastus.
 • Lihtne eelarvestada. Vastavalt Sinu valitud teenustele paneme paika igakuise fikseeritud makse.
 • Üks partner. Administreerime ja haldame kõiki Sinu autopargiga seonduvaid kuluarveid.
 • Operatiivne. Kõikide autoga seotud asjatoimetuste korraldamine on vaid ühe telefonikõne või e-posti kirja kaugusel.

Küsi pakkumist

Kontakt

BCS Auto (Baltic Car Solutions) on paindlik, soodne ja parimaid rendilahendusi- ning võimalusi pakkuv ettevõte. Meie eksperdid on lisaks autorendile ja müügile Sinu teenistuses ka hoolduse ja remondi küsimustes. Oled alati oodatud!

Autode rent ja müük

Vahur Randveer
Tel: +372 514 6000
E-post: vahur@bcsauto.ee

BCS Auto OÜ
Türi tn 6, 11313, Tallinn
Tel/fax: +372 684 4800
E-post: info@bcsauto.ee

Autopargi haldur

Rene-Evert Randveer
Tel: +372 53 03 3444
E-post: rene@bcsauto.ee

BCS Auto OÜ
Türi tn 6, 11313, Tallinn
Tel/fax: +372 684 4800
E-post: info@bcsauto.ee

Autoteenindus

Tauri Maalt
Tel: +372 51 61 600
E-post: tauri@bcsauto.ee

BCS Autoteenindus OÜ
Türi tn 6, 11313, Tallinn
Tel/fax: +372 684 4800
E-post: info@bcsauto.ee