Täisteenusliising

“Kiiremini, kõrgemale, kaugemale,” kõlab tuntud olümpiadeviis. Ütlus kirjeldab hästi ka tänast elulaadi, mis ei luba kellelgi meist niisama kergelt kätte võidetud loorberitele puhkama jääda. Kuna üldine tempo on kiire, lisab iga võidetud minut Sinu elule väärtust.

Mis see on?

Üheks oluliseks pusletükiks elukvaliteedi tõstmiseks on täisteenusliising ehk “täisteenusrent”. Selleks, et Sina saaksid pühenduda oma ärile, perele ja hobidele, hoolitseme meie selle eest, et Sul oleksid alati rattad all ning sõiduki eest oleks maksimaalselt hästi hoolt kantud.

Täisteenusrent tähendab, et kõik sõiduki kasutamisega seonduvad tegevused ja kulud on koondatud ühe teenuse ja kuumakse alla. See on mugav, operatiivne ja usaldusväärne ning aitab Sinu rahaasjad kontrolli all hoida.

Täisteenusrent sobib suurepäraselt just äriklientidele. Enim kasu saavad ettevõtted, kelle autopark koosneb vähemalt neljast sõidukist.

Kuidas täisteenusrent toimib?

Protsess ise on järgmine: vastavalt Sinu soovidele ja vajadustele võtame automüüjatelt parimad võimalikud pakkumised, lisame valikusse mõned sobilikud alternatiivid ning aitame nõu ja jõuga lõpliku valiku tegemisel.

Ajame Sinu eest korda ka kõik rahaasjad, kindlustustegevused ja tüütud toimingud maanteeameti büroos ning aitame muude asjatoimetustega, mis võivad esile kerkida. Oleme Sinu kõrval alati olemas.

NB! Täisteenusrendipaketti on võimalik lisada ka sõidukeid, mis on juba teiste liisingfirmade abil finantseeritavad.

Meie lubadused Sulle

Oled rendi kasulikkuses veendunud?

Tutvu meie sõiduki valikuga ning sõlmi leping juba täna.

Tekkis täpsustavaid lisaküsimusi?

Helista julgelt ning vastame meelsasti Su küsimustele.

6 põhjust, miks valida täisteenusrent

Vähem kohustusi

Täisteenusrendi maksed ei koorma lisanduva kohustusena firma bilanssi, sest kuumakseid kajastatakse ettevõtte kasumiaruandes tegevuskuludena. 

Üks partner

Administreerime ja haldame kõiki Sinu autopargiga seonduvaid kuluarveid.

Rohkem aega

Meie professionaalne meeskond korraldab ära kõik auto kasutamisega seonduvad asjatoimetused: korraline hooldus ja remont, hooajaline rehvivahetus, kindlustuslepingute ning tehnoülevaatuse uuendamine. Organiseerime hoolduse või remondi ajaks asendusauto ning aitame Sind kindlustusjuhtumite käsitlemisel.

Lihtne eelarvestada

Vastavalt Sinu valitud teenustele paneme paika igakuise fikseeritud makse.

Muretu elu

GPS-positsioneerimine, elektroonilised sõidupäevikud ja kütusekaart ning korraline auto salongi keemiline puhastus.

Operatiivne

Kõikide autoga seotud asjatoimetuste korraldamine on vaid ühe telefonikõne või e-posti kirja kaugusel.

Täisteenusrent vs tavaliising

BCSTavaliising
Sissemakse0.-al 10%
Lepingutasu0.-al 200€
Hooldused hinnas*ei
Rehvid hinnas*ei
Konsultatsioon auto valikul*ei
Fikseeritud kindlustusmakse*1 aasta
Paindlik auto tagastus*ei
24/7 autoabi*ei