Täisteenusrent

Mis on täisteenusrent?

Täisteenusrent on sõiduki kasutusrent, mis hõlmab endas ka lisateenuseid. Täisteenusrent pakub võimalust koondada ühte kuumaksesse kõik sõiduki kasutamisega seotud kulud. Nii saab need kulud muuta fikseerituks kindlas summas, mida on võimalik ette prognoosida.

Kellele on täisteenusrent mõeldud?

Eelkõige on täisteenusrent väga sobilik äriklientidele, sealhulgas väga erineva suurusega firmadele. Kõige enam tulevad eelised välja nende ettevõtete jaoks, kelle autopark koosneb 4-st või enamast transpordivahendist. Täisteenusrendi paketti on võimalik lisada ka neid transpordivahendeid, mis on juba teiste liisingfirmade abil finantseeritud.

Samuti on täisteenusrent väga mugav ka nendele eraisikutele, kes peavad tähtsaks ja hindavad oma raha, aega ja mugavust!

Miks täisteenusrenti kasutada?

Võrreldes tavalise autoliisinguga on täisteenusrendil mitmeid eeliseid:

 • Lihtne võimalus koostada eelarveid – vastavalt valitud teenustele kujuneb ka kuumakse ning see on kindlaksmääratud summas fikseeritud.
 • Lihtne võimalus oma kohustusi vähendada – kuumaksed on ettevõtte kasumiaruandes kajastatavad tegevuskuludena, mistõttu täisteenusrendi maksed ei koorma firma bilanssi lisanduva kohustusena.
 • Lihtne võimalus võita endale rohkem aega – meie professionaalne meeskond korraldab kõik auto kasutamisega seotud asjatoimetused. Organiseerime auto viimise korralisse hooldusesse ja remonti ning selle sealt äratoomise. Samuti korraldame hooajalise rehvivahetuse. Vajadusel hoolduse või remondi ajaks asendusauto. Samuti jälgime kindlustuste ning tehnoülevaatuse kehtivuse tähtaega ning korraldame nende õigeaegse uuendamise. Aitame ka kindlustusjuhtumite käsitlemisel. Nii saate Teie hoida kokku oma aega ja pühenduda oma põhitegevusele.
 • Lihtne võimalus kutsuda vajadusel abi vaid ühe telefonikõnega – kõikide autoga seotud asjatoimetuste korraldamine on vaid ühe telefonikõne või e-posti kirja kaugusel.
 • Lihtne võimalus vähendada arveid ja saada neid ühelt kindlalt koostööpartnerilt – kõik Teie autopargiga seotud kuluarveid administreerime ja haldame meie ning koondame need kokku. Tänu selelle on ka autopargiga seotud kulude kontroll arusaadav ja teostatav kerge vaevaga.

Mida täisteenusrent hõlmab?

Meie juures on Teil võimalik sobiv pakett kokku panna just oma soovide kohaselt. Vastavalt sellele kujundada ka kuumakse, mis on fikseeritud kogu perioodi ajaks. Oleme oma tingimustes paindlikud.

Meie poolt on täisteenusrendi paketi sisse võimalik valida näiteks alljärgnevaid teenuseid (aga mitte piirdudes ainult nendega):

 • GPS-positsioneerimine ja elektroonilised sõidupäevikud, kütusekaart
 • Liiklus- ja kaskokindlustuse organiseerimine
 • Korraliste hoolduste korraldamine, auto viimine hooldusesse ja sealt toomine, asendusauto hoolduse ja remondi ajaks
 • Tehnoülevaatuste korraldamine ja kindlustusjuhtumine käsitlemine
 • Rehvide hooajaline vahetamine ja nende hooajaline ladustamine, lisajooks rehve
 • Korraline auto salongi keemiline puhastus

Kuidas täisteenusrent toimib?

Täisteenusrendi alguseks võib lugeda juba auto valikut. Vastavalt Teie nõudmistele tulevase auto suhtes võtame sobivad pakkumised automüüjatelt, pakume sobivaid alternatiive juurde ka omalt poolt ning anname nõu valiku tegemisel. Seejärel tegeleme auto finantseerimise korraldamisega, selle kindlustamisega, kõikide vajalike toimingutega maanteeameti büroos ning muude asjatoimetustega, mis auto kasutusele võtmiseks vajalikud on.
Järgnevalt piisab vaid ühest telefonikõnest, kui meie poolt saavad korraldatud auto hooldamised, remondid, asendusautod, rehvide vahetamised jne. Hoiame silma peal auto kindlustuste ja tehnoülevaatuse kehtivuse tähtajal ning korraldame nende õigeaegse uuendamise. Kindlustusjuhtumite puhul abistame suhelda kindlustusseltsidega ning korraldada remonti. Samuti on kogu Teie autopargiga seonduvate asjatoimetuste korraldamisega meie firmas seotud ainult üks kindel kontaktisik.

Kontakt

BCS Auto (Baltic Car Solutions) on paindlik, soodne ja parimaid rendilahendusi- ning võimalusi pakkuv ettevõte. Meie eksperdid on lisaks autorendile ja müügile Sinu teenistuses ka hoolduse ja remondi küsimustes. Oled alati oodatud!

Autode rent ja müük

Vahur Randveer
Tel: +372 514 6000
E-post: vahur@bcsauto.ee

BCS Auto OÜ
Türi tn 6, 11313, Tallinn
Tel/fax: +372 684 4800
E-post: info@bcsauto.ee

Autopargi haldur

Rene-Evert Randveer
Tel: +372 53 03 3444
E-post: rene@bcsauto.ee

BCS Auto OÜ
Türi tn 6, 11313, Tallinn
Tel/fax: +372 684 4800
E-post: info@bcsauto.ee

Autoteenindus

Tauri Maalt
Tel: +372 51 61 600
E-post: tauri@bcsauto.ee

BCS Autoteenindus OÜ
Türi tn 6, 11313, Tallinn
Tel/fax: +372 684 4800
E-post: info@bcsauto.ee