You are currently viewing Pikaajaline autorent vs auto omamine. Kumb on parem?

Pikaajaline autorent vs auto omamine. Kumb on parem?

Pikaajaline autorent vs auto omamine. Kumb on parem?

 

Pikk rent vs auto omamine

Kas Sa nõustud väitega, et ettevõtjana on kasulikum autosid pikaajaliselt rentida, kui omada ulatuslikku autoparki? Näiteks on pikaajaline autorent hea siis, kui Sinu (rahvusvaheliselt toimetavas) meeskonnas on ajutisi töötajaid, kes viibivad mingi perioode vältel Eestis ning vajavad selleks ajaks liikumiseks usaldusväärseid rattaid. Ka tavameeskonna puhul on pikaajaline autorent kasulikum valik kui liising või laenu eest ostetud auto. Lisaks on rentimisel ka palju kaasnevaid boonuseid.

Uus auto kaotab märkimisväärse osa oma väärtusest sel momendil, kui see müügisalongist välja sõidab ning ca 40 protsenti esimese aasta jooksul. Seega, kui rääkida auto ostmisest, oleks kõige mõttekam soetada peaaegu uusi ehk paar aastat vanu autosid.

NB! Autot omades oled Sa selle juriidiline omanik ning vastutad auto järjepideva hoolduse ning heakorra eest, sh kulukad hooldus- ja remonditööd, rehvivahetused ning kindlustusmaksed.

Pikaajalise autorendi suurim boonus on, et autot rentides kasutad Sa vaid auto kõige kõrgemat väärtust ehk sõidad sinna, kuhu tarvis. Meie hoolitseme kõige muu kuluka ja tülika eest.

Pikaajaline autorent säästab Sulle aega ja närve:

 1. Auto vahetamine on lihtne.
  Peale rendiperioodi lõppemist saad Sa soovi ja võimaluse korral jätkata sama auto rentimist või valida uue. Nii saad Sa vastavalt vajadusele või eelistusele kasutada väga erinevaid autosid. See lisab Sinu argipäevale särtsu ja põnevust ning – miks mitte – laiendab ka autodega seonduvat silmaringi.

 2. Auto omamisega seonduvad kulud pigem kasvavad.
  Iga autoomanik teab, et sõiduki omamisega kaasnevad igakuised püsikulud ning aeg ajalt ka ootamatud remondikulud. Auto omamine ei ole kindlasti odav lõbu ning üldine trend näitab, et need kulud pigem kasvavad, kui kahanevad. Autot rentides ei pea Sa nende kulude pärast aga muretsema. Meie hoolitseme kõikide väljaminekute ja asjatoimetuste eest, sh remondiga kaasnevad kulud, vaev ja aeg.

 3. Kulude planeerimine.
  Tänu stabiilsetele igakuistele maksetele ei lisandu kunagi üllatuskulutusi. Autot rentides on võimalik väga täpselt sõidukiga seonduvaid kulusid arvestada ja tänu sellele ka paremini eelarvestada, sest kõik kulud ja tegevused on Sinu jaoks rendipaketis juba kirjas.

 4. Eksperdid aitavad optimeerida autokasutust.
  Kõik me õpime praktika käigus ning vajadusel on igasugune info vaid nupuvajutuse kaugusel, kuid kõige parem on siiski see, kui spetsialist nõu annab.

Pikaajaline autorent tähendab, et Sul autoekspert, kes iga ilmaga head sõidukiga seonduvat nõu annab, alati tagataskust võtta.

Pikaajaline autorent sisaldab:

 • Kasko- ja liikluskindlustustPikaajaline autorent sisaldab
 • Kahjukäsitluste organiseerimist
 • 24h kahjuabi
 • Hooldust ja remonti
 • Hooajale vastavaid rehve
 • Vajadusel kojameeste ja pirnide vahetust

Loe lisaks: millest auto rentimisel lähtuda, kuidas kasutatud autod keskkonda säästavad ja kuidas täisteenusliising talvisel ajal aitab.
Kui Sul on tarvis autot pikaajaliselt rentida, siis võta meiega ühendust!