You are currently viewing Autorent avardab Sinu suvepuhkuse võimalusi

Autorent avardab Sinu suvepuhkuse võimalusi

Autorent avardab Sinu suvepuhkuse võimalusi

 

Puhkus autorendiga

Mõnus puhkuste aeg on peagi käes. Aga enne veel, kuilähed Pariisi, käi ära Nuustakul, ütleb tuntud ütlus. Siseturismi populaarsuse üle suurt muret õnneks tundma ei pea, sest see kogub viimastel aastatel aina rohkem hoogu. Võlusõnaks on siinkohal autorent. Ehk siis ‒ kõige parem viis kodumaaga tutvuda on rentida auto ning mööda Eestimaad ringi uudistada!

Hästi organiseeritud ühistranspordivõrgustik on küll mitmel moel väga tänuväärne, kuid tänu autole on võimalik jõuda ka kõige kaugematesse punktidesse, kuhu bussid ja rongid ei vii. Moodsad arengud näitavad, et paljud ei soovi isiklikku sõidukit omada ning eelistavad linnas sõidujagamisteenuseid kasutades ringi liikuda ja linnast välja sõites rendivad selleks auto.

Rohkem asju tähendab toredamat puhkust!

Autorent võimaldab puhkusele kaasa võtta tunduvalt rohkem vajalikke asju, kui näiteks bussiga liikudes oleks võimalik. Matkale suundudes näiteks telk, lisatekid ja -rõivad, magamiskotid, liitrite jagu joogivett ning vahvaid seltskonnamänge. Ka lemmiklooma saad Sa tänu liikuvatele ratastele endaga puhkusele ühes võtta!

Meie hüpotees on, et mida rohkem tarvilikke esemeid Sa oma puhkusele kaasa võtad, seda parem tõotab Sinu puhkus ka tulla! Eks inimene on ikka rahulolev, kui tema plaanid lähevad nõnda nagu soovitud ja plaanitud.

Autorent ja selle eelised:

  1. Lühiajalised ja ajutised kulud. Autorent hoiab Sinu jaoks kokku auto ostu raha, erinevad kindlustusmaksed, kütuse- ja remonditasud.
  2. Minimaalne omavastutus. Isegi kui plaanid parimat, siis vahel ikka juhtub. Öeldakse ju, et juhtub ka paremates perekondades. Mida see tähendab? Õnnetuse korral maksad Sa autot rentides vaid kindla summa ning varguse korral kindla protsendi, mis jääb tavaliselt 15 protsendi kanti. Ise autot omades oleksid need summad kõvasti soolasemad.
  3. Alati korras ja kvaliteetne sõidumasin. Renditud autod on alati puhtad ja hooldatud. Ülevaatused on tehtud ning õli kontrollitud. Sinu ülesandeks jääb vaid autorooli istuda ning puhkusele põrutada!
  4. Lihtne ja mugav elu. Muretsema ei pea aastaringse parkimise pärast, mis viimasel ajal (eriti pealinnas) jubedat peavalu põhjustab. Muretsema ei pea ka remonditööde ja ülevaatuste pärast. Muretsema ei pea rahakulu pärast. Muretsema ei pea üldse millegi pärast, Sinu teha jääb vaid puhata!

Autorent suvepuhkuseks

PS! Enne autot rentides tee kindlasti selgeks kõik renditingimused, et hiljem ei tekiks ootamatuid üllatusi. Näiteks see oluline asjaolu, et üldiselt tuleb kütusepaak enne auto tagastamist uuesti täita.

PPS! Kui Sa plaanid puhkuse ajal mööda Eestit sõitma minna, kuid kavatsed seda teha pigem oma autoga, ära unusta sellega enne road trip’i teenindusest läbi käia.

Tuli tahtmine Eestit uudistama minna ja vajad puhkuse ajaks autot? Võta meiega ühendust!