You are currently viewing Kuidas võidad eraisikuna pikaajalise autorendi korral?

Kuidas võidad eraisikuna pikaajalise autorendi korral?

Kas oled mõelnud pikaajalisele autorendile?

Tänapäeval kogub hoogu majandutegevus, mille tulemusel ütlevad tarbijad lahti toodete ja teenuste püsiomaniku staatusest. Kui 15 aastat tagasi vaadati Eestis elupaiga pikaajalisele üürimisele pigem viltu, siis nüüd kerkib korteriüürijate arv aina suuremaks.

Sarnast, ent veelgi värskemat trendi näeme autokasutuse puhul. Näiteks sõiduautosid saab lühikesteks otsadeks rentida nii nutitelefoni rakenduse abil kui ka käest-kätte eraisikult.
Küll aga ei sobi kumbki variant viisaka ja jätkusuutliku autoomaniku staatuse hoidmiseks.

Sama ei saa öelda pikaajalise autorendi kohta. Kui soovid endale teatud perioodil püsivalt logovaba autot omada, siis just see ongi ideaalne lahendus.

Pikaajaline autorent sobib ainult ettevõtetele? See on müüt!

Kasvav hulk eestlasi valib enda isikliku sõiduauto just pikaajalist autorenti pakkuva ettevõtte kaudu. Selles artiklis vaatamegi lähemalt, milliseid hüvesid pakub pikaaegne autorent eraisikule.


Kellele üldse sobib pikaajaline autorent?

Ettevõtja seisukohast leidub küllaga põhjuseid pikaajalise autorendi kasuks otsustamiseks. Kuid kellele eraisikutest võiks pika perioodiga autorendi võimalus hästi sobida?

Põhimõtteliselt sobib see variant neile, kes soovivad sõiduautot lühemaks perioodiks ja tahavad vältida hiljem autost lahti saamisega kaasnevaid ajalisi ning rahalisi kulusid.

Kenad naised roolis

Nii lihtne see ongi.

Nüüd aga uurime, kuidas saavad eraisikud kasu lõigata autorendist pikaks perioodiks?


#1: Kindlustus hinna sees

BCS Autost sõiduvahendi rentides saad igakuise hinna sees kaasa nii kohustusliku liikluskindlustuse kui ka igati vajaliku kaskokindlustuse. Seejuures võid olla kindel, et kahjujuhtumi puhul aitab tugimeeskond seda jooksvalt käsitleda, tagades ka asendusauto olemasolu.


#2: Rehvimurest priiks

Hunnik vanu autorehve

Iga-aastane rehvivahetus on absoluutselt vajalik toiming, ent siiski võime tunnistada, kuivõrd tüütuks see võib mõnikord kujuneda. Ikka tuleb täiesti valel hetkel meelde, et kohe-kohe kukub rehvivahetuse kuupäev!

Otsustades pikaajalise autorendi kasuks ei pea enam rehvivahetuse üle pead murdma. Nüüd saad igaks hooajaks kõlbulikud rehvid ja isegi nende vahetuse oma tasutud kuumaksu raames. Lihtne ja mugav lahendus.


#3: Hooldus ja remont hinna sees

Kõik autod vajavad aeg-ajalt remonti – seejuures korralisest hooldusest rääkimata. Kui omad isiklikku autot, siis võtab hooldus- ja remondiküsimustega tegelemine olulise osa sinu vabast ajast.

Meie juures saad igakuise rendimaksega kaasa autole vajaliku hoolduse ja remondi. Enam pole vaja otsida usaldusväärset töökoda ja hoida pidevat pilku tehnoülevaatuse aegumisel.

Meil on püsivad ja korralikud oma ala professionaalidest partnerid, kes oskavad probleemide korral kärmelt auto parimasse seisukorda taastada.


#4: Kahjuabi 24/7

Aastaringne 24/7 kahjuabi kindlustab, et kõikvõimalike autoprobleemide korral saad võimalikult ruttu endale vajaliku lahenduse. See on luksus, mida kõik autoomanikud oma sõiduaastate jooksul kogeda ei saa.


#5: Vabadus stressist ja tõsistest kohustusest

Mis saaks olla veel tõsisem kui pikaajaline krediidikohustus mõne finantsasutuse ees? Kindlasti on taolise kohustuse puudumine koos kiirete automurede lahendamise ning auto omamise paindlikkusega tõeliselt stressivaba lahendus.


Pikk jutt lühidalt: pikaajaline autorent eraisikule

Pikaajaline autorent ei ole ainult ettevõtetele. Ka eraisikuna saad kaasnevate rikkalike mugavuste ja alates 2-kuuliste paindlike ajaperioodide võimalusest kasu lõigata.

Autorendi boonused pikemaks perioodiks on järgnevad:

  • Hinnas sisalduvad hooldus- ja remonditööd.
  • Saad kasutada 24/7 kahjuabi teenust.
  • Ei pea eraldi liiklus- ja kaskokindlustust sõlmima.
  • Võid lahti öelda pikaajalisest kohustusest panga ees.
  • Hooajalised rehvid ja nende vahetus kuumakse sees.

Kas tunned huvi pikaajalise autorendi suhtes?
Võta kohe ühendust ja mõtleme koos edasi: helista +372 684 4800 (tööpäeviti 09:00-18:00) või saada e-mail info@bcsauto.ee