You are currently viewing Milliseid võimalusi pakub kaubiku rent?

Milliseid võimalusi pakub kaubiku rent?

 

Kaubiku rent

Eestlastele ei meeldi käed rüpes istuda. Meile meeldib toimetada: remonti teha, aias tegutseda, ringi sõita ja loodust nautida ning vahel isegi hädasolevat naabrit aidata. Kui ka Sina oled n-ö keskmine eestlane ja Sulle meeldib toimetada, võib kaubiku rent Sulle marjaks ära kuluda.

Kaubiku rendi peamiseks väärtuseks on selle ruumikus – sinna lihtsalt mahub rohkem, kui tavalisse sõiduautosse. Ja samas ei ole kaubika ka liiga suur, et see takistaks linnateedel liiklemist või kitsastes kohtades manööverdamist.

Kaubikut kolimiseks või kauba vedamiseks kasutades ei kriimusta ega määri Sa oma isiklikku autot. Kaubikuga kaupa või mööblit vedades ei pea sõitma mitu korda edasi-tagasi.

Nagu näha, siis on kaubiku rent on praktiline lahendus, mis aitab lahendada mitmeid probleeme. Lisaväärtusena on see ka mugav viis oma asjatoimetusi teha raiskamata oma väärtuslikku aega.

Vaatame nüüd erinevaid olukordi, mil kaubiku rent saab Sulle kasulik olla.

4 olukorda, mil kaubiku rent Sind päästab:

 1. Ootamatused.

  Ootamatusi esineb meie eludes rohkem kui nii mõnigi meist heaks kiidab. Aga nagu prantslased selle kohta elutargalt ütlevad, siis c’est la vie.
  Millised olukorrad olla võiksid? Näiteks, kui leiad poest mööblitükid, mis tuleb kohe välja osta, kuid need ei mahu Sinu sõiduautosse. Või vajab Sinu sõber ootamatult abi, sest kolimisfirma hüppas alt ära ja Sa soovid sõbrana talle oma õla alla panna. Üllatusi tekib ka kaubanduses töötades – näiteks jõuab kaup varem kohale või on vaja midagi kiiresti punktist A punkti B vedada.

 2. Kolimine.

  Iga kolimine ei nõua suurt kolimisautot ega professionaalseid klaveritassijaid. Sageli piisab mahukast kaubikust, mis teeb töö suurepäraselt (ja palju operatiivsemalt) ära.

 3. Puhkus.

  Mida rohkem lapsi, seda rohkem on ka asju. Perega puhkusele sõit võib seetõttu üsna stressirohkeks ettevõtmiseks osutuda, sest kõik vajalikud asjad ei mahu sõiduautosse lihtsalt ära.
  Kaubik aitab ka siis, kui oled võtnud plaani oma aiamaa korda teha ning kõik vajalik kraam on selletarbeks vaja suvilasse või maale vedada. Kindlasti tuleb Sul endalgi mitmeid sääraseid olukordi meelde.

 4. Remont.

  Lähenev kevad-suvine periood on aeg, mil paljud hakkavad oma kodusid või suvilaid värskendama ning remonti tegema. Remonditarbeid on sageli palju ja need võtavad ruumi. See tähendab ka seda, et üldjuhul need sõiduautosse ei mahu. Kaubikusse aga küll ja ruumi jääb veel ülegi!

Nagu näha, siis pakub kaubiku rent mitmeid praktilisi lahendusi igapäevastele probleemidele. Millised on aga renditingimused?

Lühiajalise kaubikurendi tingimused:

Mudelauto

 • Autorendi hind kehtib 24-tunnise rendiperioodi kohta
 • Rendiauto on üleandmiseks valmis tööpäeviti ajavahemikul 9.00-16.00
 • Auto antakse üle täis kütusepaagiga. Samamoodi tuleb auto ka tagastada
 • Auto antakse üle puhtana. Samamoodi tuleb auto ka tagastada
 • Autot võib kasutada ainult Eesti Vabariigi piires
 • Kaskojuhtumi omavastutus 240 eurot (+KM)
 • Varguse omavastutus 15% auto turuhinnast

Loe lisaks: millest lähtuda autode rentimisel ja kuidas autorent Sinu äri edule kaasa aitab.

Kui Sul on huvi kaubiku rentimise vastu, siis võta meiega ühendust!