Talv tuleb! Täisteenusliising aitab külmale ajale sirge seljaga vastu minna

bcs-täisteenusrent

Praegu on paras aeg enne suure talve tulekut oma ettevõtte masinapark üle vaadata, et kõik tipp-topp oleks ning töötaks kui õlitatult. Meie soovitus on: ära lase end ootamatul lumel, külmal ja libedal jalust rabada. Täisteenusliising on väga praktiline ja asjatundlik teenus, mis tähendab, et ühe kuumakse alla on koondatud kõik autoga seonduvad tegevused. Tegemist on otstarbeka ja seejuures ka keskkonnasäästliku alternatiiviga autoostule.

 

 

4 olulist küsimust, mille eest vastutab Sinu eest täisteenusliising:

 

1. Kas rehvid on vahetatud? Tuletame meelde, et kohustuslik talverehvide kasutamise periood on 1. detsembrist kuni 1. märtsini. Kasutada võib naastrehve aga juba 15. oktoobrist kuni märtsi lõpuni.

2. Kas auto on tehnohoolduses käinud? Kas õli on vahetatud ja mootor lööb nurru? Lase kõik firma masinaparki kuuluvad autod enne talve kindlasti professionaalidel üle vaadata, et ei tuleks ette ootamatusi.

Vaata hoolega üle ka auto kere, sest silmale esialgu märkamatuks jäävad mahakulunud värvilaigud võivad hiljem Sulle palju maksma minna. Kõige parem on, kui asjatundlik tehnik sõidukid üle vaatab, siis ei jää midagi märkamata.

3. Kas auto n-ö paberimajandus on korras? Elu on kohati nii kärme, et ülevaatuse aeg ning liiklus- ja kaskokindlustuste uuendamine võib kahe silma vahele jääda. Kontrolli need olulised tähtajad kindlasti kohe üle. Pööra tähelepanu ka juhiloa kehtivusele, sest ka see võib ootamatult üllatada.

4. Millal Sa viimati oma sõidukit vahatasid? Lisaks sellele, et vahatamine kaitseb autot muutlike ilmastikuolude eest, annab see ka värvkattele läiget, peidab tulemuslikult pisemaid kriime nign täkkeid, kaitseb lindude happelise väljaheite söövitava toime eest ning aitab autol kauem puhtana seista.

bcs-täisteenusrent-autorent

Enne talve tuleks autot kindlasti vahatada, sest Eesti teed on külmal ja libedal ajal soolased. Vesine sool kahjustab auto kerevärvi.

NB! Kõik eelpool välja toodud küsimused on olulised aasta läbi, ka suvel ja kevadel. Ja selleks, et järjepidev autohooldus meelest ei läheks, soovitame me firmale kuuluva masinapargi puhul kasutada täisteenusliisingut.

Täisteenusliising hoolitseb Sinu auto eest, et Sina saaksid keskenduda kõige olulisemale – oma äri juhtimisele, tiimi produktiivsuse tõstmisele ning käibe kasvatamisele!

 

Kui Sinu autopark vajab tähelepanu, siis võta meiega ühendust!

Kontakt

BCS Auto (Baltic Car Solutions) on paindlik, soodne ja parimaid rendilahendusi- ning võimalusi pakkuv ettevõte. Meie eksperdid on lisaks autorendile ja müügile Sinu teenistuses ka hoolduse ja remondi küsimustes. Oled alati oodatud!

Autode rent ja müük

Vahur Randveer
Tel: +372 514 6000
E-post: vahur@bcsauto.ee

BCS Auto OÜ
Türi tn 6, 11313, Tallinn
Tel/fax: +372 684 4800
E-post: info@bcsauto.ee

Autopargi haldur

Rene-Evert Randveer
Tel: +372 53 03 3444
E-post: rene@bcsauto.ee

BCS Auto OÜ
Türi tn 6, 11313, Tallinn
Tel/fax: +372 684 4800
E-post: info@bcsauto.ee

Autoteenindus

Tauri Maalt
Tel: +372 51 61 600
E-post: tauri@bcsauto.ee

BCS Autoteenindus OÜ
Türi tn 6, 11313, Tallinn
Tel/fax: +372 684 4800
E-post: info@bcsauto.ee